logo

Büyükşehir Belediyesi eksikleri kaydetti.

Büyükşehir Belediyesi  eksikleri kaydetti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi neredeyse tam kadro halinde Vezirköprü’de muhtarlardan taleplerini dinledi. Başkan Demir, “eksiklerimizi tespit edip, güçlerimizi birleştirerek elimizdeki imkanları verimli kullanacağız.” Dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir ve beraberindeki heyetle birlikte Vezirköprü’de muhtarlarla bir toplantı yaparak eksiklerini belirledi.
Toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir; “Bugünkü toplantımızda sizlerin Büyükşehir Belediyesinden taleplerini not alarak bu notları ilçe belediyemizle birlikte tasvip’e tabi tutacağız.
Vezirköprü İlçe Belediyesinin ve Büyükşehir Belediyesinin seçimdeki vaatlerini teknik heyetlerle masaya yatıracağız ve yol haritamızı belirleyeceğiz. Bu çalışmaları bir takvime bağlayacağız.
Toplantı sonunda önümüzdeki beş yıllık hedefimiz ana hatlarıyla belli olacak. Bundan sonraki çalışmalarımızın muhtarlarımızın kendi talepleriyle ilgili bunun için de ilçemizdeki yapılacak hizmetlerle ilgili bunun için de ilçemizdeki yapılacak hizmetlerle ilgili takvim planlayacağız.” Dedi.
Kaymakam Kudret Kurnaz; “Biz Vezirköprü olarak Türkiye’nin en büyük yüzölçümüne sahip ilçesiyiz. Samsun merkeze 114 km uzaklıkta bir ilçeyiz. Bu kapsamda bizlerin sizlerden talepleri de bir hayli çok fazla olacaktır.” Dedi.

Toplantıya Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde görevli personellerden Genel Sekreter Kenan Bayram, Saski Genel Müdürü Fatih Yıldız, Makine Ekipman Bakım Onarım Daire Başkanı Birol Erdi, Saski Genel Müdür Yardımcısı Cihan Güler, Saski Kanalizasyon Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt, Saski Genel Müdür Yardımcısı Kemal Kaya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennure Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Planlama Şube Müdürü Kenan Büyükbaş, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal, Çevre Koruma Kontrol Daire Başkanı Figen Akın, Büyükşehir Belediyesi Vezirköprü Şube Müdürü Cemil Tüpçü, Denizaşıları Şube Müdürü Havanur Denizcigil, Özel Kalem Müdürü Süleyman Demirtaş, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Eyüp Çakır, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçe Şube Müdürü Soner Soydaş, Vezirköprü Belediyesi Fen İşleri Şube Müdürü Emre Dayı, Vezirköprü Belediye Başkan Yardımcısı Salih Sefacı, Saski Vezirköprü Şube Müdürü Erol Pepeç, Vezirköprü Belediyesi Fen İşleri İnşaat Teknikeri Yavuz Atik, Orman Endüstri Mühendisi Murat Acuner katıldı.

Toplantı boyunca tüm muhtarlardan tek tek mahallelerinin eksikleri hakkında bilgiler alındı. Başkan Demir, mahalleleri ileriki zamanlarda ziyaret etmek istediklerini kaydederek, “tüm bu eksiklerinizi bir sıraya koyarak tamamlamak istiyoruz. Altyapıyı tamamen bitirmiş bir Vezirköprü hedefimiz.” Dedi.

Share
152 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?