logo

ÇED Raporu için vatandaşlardan görüş alınacak. BESİ OSB’de son dönemeç

ÇED Raporu için vatandaşlardan görüş alınacak. BESİ OSB’de  son dönemeç

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın davetiyle Vezirköprü’nün Kızılcaören, Doyran, Çamlıca ve Tepeören Mahalleleri sınırları içinde yapılması planlanan “Vezirköprü Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” projesi için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için 29 Temuz Perşembe günü saat 14.00’te Belediye Kültür Merkezi’nde; faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için “Halkın Katılımı Toplantısı” yapılacak.

Vezirköprü’de yapılması planlanan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (BESİ OSB) projesi için Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) yapılacak. ÇED Raporu onaylanırsa BESİ OSB için engel kalmayacak.
İlçemizde bir süredir çalışmaları ve tartışması devam eden Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (BESİ OSB) için ÇED Toplantısı yapılacağı öğrenildi.
Kızılcaören, Doyran, Çamlıca ve Tepeören Mahalleleri sınırları içinde yapılması planlanan BESİ OSB için ÇED toplantısının 29 Temmuz Perşembe günü Belediye Kültür Merkezinde yapılacağı duyuruldu.
Çevresel Etki Değerlendirme Raporunu Eylül Madencilik Mühendislik İş Sağlığı Ve Güvenliği Özel Eğitim Hizm. Danışmanlık İnş. Tic. Ltd. Şti.’nin hazırladığı öğrenildi.
Mera sahasına yapılacak olan BESİ OSB için Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin davetiyle yapılacak olan toplantı saat 14.00’te başlayacak.
Proje ile ilgili görüş ve önerilerini belirtmek isteyenler toplantıya katılarak görüşlerini dile getirebilecekler.

Share
12 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?