logo

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; “Vezirköprü Devlet Hastanesi Eski Binası Nasıl Değerlendirilecek?”

CHP Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; “Vezirköprü  Devlet Hastanesi  Eski Binası Nasıl  Değerlendirilecek?”

Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu, geçtiğimiz yıl Kasım ayında yeni binasına taşınarak boşaltılan Vezirköprü Devlet Hastanesi eski binasının nasıl değerlendirileceğini sordu.

Yaklaşık bir yıldır yeni binasına taşınması nedeniyle boşaltılan ve bugüne kadar ne olacağı sır gibi saklanan Vezirköprü Devlet Hastanesi eski binasına giden Cumhuriyet Halk Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Onur Bayburtlu; “Vezirköprü Devlet Hastanesi Eski Binası Nasıl Değerlendirilecek?” ifadelerine yer verdi.

Bayburtlu yaptığı yazılı açıklamada; “Uzun süredir atıl durumda bekletilen Vezirköprü Devlet Hastanesi eski binası nasıl değerlendirilecek. Samsun Valisi Sayın Dr. Zülkif Dağlı, aylar önce konu üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Çalışmalar bitmedi mi?” dedi.
Konuyu kamuoyunun da merakla beklediğini ifade eden Bayburtlu açıklamasının devamında “Bir yıldır boş bekletilen bu bina ne olacak. Bina günden güne heba oluyor. Kamu kurumlarına hizmet için kullanılmalı. Mutlaka sağlık alanında değerlendirilmeli.
Sayın Valimizden vatandaşın lehine olan bir karar bekliyoruz. Bu partimizin değil, Vezirköprü halkının talebidir. Gerekirse halkımıza sorulsun, anket yapılsın, araştırılsın. Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak hizmete açılması talebi çoğunluktadır.” İfadelerine yer verdi.

Share
40 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?