logo

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, Samsun’a geliyor.. Yeni Hastanenin açılışını yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı ve  Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan,  Samsun’a geliyor.. Yeni Hastanenin  açılışını yapması bekleniyor.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin İl Kongresine katılmak üzere 1 Kasım Pazar günü Samsun’a geliyor. Samsun’u ziyaret edecek olan Erdoğan’ın Vezirköprü Devlet Hastanesi’nin de içinde olduğu bazı açılışları da yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 1 Kasım Pazar günü Samsun’a geliyor. Erdoğan’ın Ak Parti İl kongresine katılacağı ve sonrasında bazı açılışları yapacağı kaydediliyor. Edinilen bilgiye göre Erdoğan, uzun zamandır yapımı devam eden Vezirköprü Devlet Hastanesi’nin de geçici açılışını yapacak.
Daha önce İlçemizde KENEVİR için BAŞKENT olacağını söyleyen Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, konuşmasında Vezirköprü ve Kenevir hakkında neler söyleyeceği de merak ediliyor.
Kenevir için büyük umutlar besleyen Vezirköprü’de bugüne kadar önemli bir atılamamış olması, ‘kenevirin ilçemizde sanayileşmesi için girişimlerde bulunacak firmalar ve kenevir üreticisi için herhangi bir müjde verecek mi?’

Share
79 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?