logo

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan TÜGVA 4. Gençlik Buluşması’na Katılıyor

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan TÜGVA 4. Gençlik Buluşması’na Katılıyor

TÜGVA 4. Gençlik Buluşması, dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş olan Türkiye Gençlik Vakfı tarafından 27 Mart Pazartesi günü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Katılımıyla İstanbul Abdi İpekçi Spor Kompleksinde organize edilecek.

TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi bir gençlik yetiş1490431815_T__GVA_logotirmek için çalışmalarına devam ederken, bu çalışmalarını kamuoyu ile paylaşmak amacıyla geleneksel hale getirdiği gençlik buluşmaları organize etmektedir. Bu buluşmalarda faaliyetlerini, değerlerini, yapacaklarını güçlü
şekilde açıklayan Türkiye Gençlik Vakfı, 4. Gençlik Buluşmasında bir manifestoyu kamuoyu ile paylaşacak.

4. Gençlik Buluşması hakkında bir görüşlerini belirten, Türkiye Gençlik Vakfı Genel Başkanı İsmail Emanet, “Böyle bir buluşma hatta gençlik şöleni için büyük bir heyecan ile çok çalıştıklarını, hazırladıkları ve kamuoyuyla paylaşacakları manifesto ile ülkemize ve bu ülkenin gençlerine olan güvenlerini bir kez daha vurgulayacaklarını söyledi. Diğer taraftan böyle büyük bir şölende Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da misafir edecekleri için onur duyduğunu söyleyerek, tüm gençleri TÜGVA 4. Gençlik Buluşması’na davet etti.

Share
1246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?