logo

Derneklerden “Vatandaş’a Teşekkür”

Derneklerden “Vatandaş’a  Teşekkür”

Geçtiğimiz hafta gazetemizi ziyaretleriyle onurlandıran Merzifon Vezirköprülüler Derneği Başkanı Bayram Akdağ ve Ankara Vezirköprü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhittin Noyan gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ali Göktan Tek’er’ plaket takdim ettiler.

Vezirköprü Dernekleri’nden VATANDAŞ’a teşekkür ziyaretleri yapıldı.

Ankara Vezirköprülüler Derneği eski Başkanı Muhittin Noyan ve Mili Güreşçi Erol Fidan geçtiğimiz hafta VATANDAŞ Gazetesi’ni ziyaret ettiler.
Ankara’daki Vezirköprülüler Derneğinin kurulduğu günden bu güne kadar her zaman yanımızda olarak destek verdiniz diyerek Gazetemize bir de teşekkür plaketi veren Noyan:

Yerel Basının gücünü her zaman yanımızda hissettik. Bugün siz basın emekçilerinin zor koşullarda verdiğiniz uğraş takdire şayandır. Derneği açtığımızdan bugüne kadar her zaman yanımızda oldunuz ve bize destek verdiniz. Biz de verdiğiniz bu desteklerin bir teşekkürü olarak size bir plaket vererek onurlandırmayı düşündük. Dedi. Merzifon Derneği Merzifon Vezirköprülüler Dernek Başkanı Bayram Akdağ, Semaver Festivali yeni ağası Arslan Cin ve Yönetim Kurulu Üyesi Halil Yeler ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Ziyaretlerinde konuşan Akdağ:

Derneğimize verdiğiniz katkılar bizim için önemli. Bu işler gönül işleri. Her zaman her yerde Vezirköprülülerin yanında olmaya gayret ediyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Bu yıl Semaver Şenliğimizin 8.sini düzenledik. Bu zaman zarfında Vezirköprü’den bize verdiğiniz destek ve katkılar bizim için güç oldu. Yerel basınımızın temsilcisi VATANDAŞ Gazetesi’ne teşekkür ediyoruz. Dedi.
Merzifon Vezirköprülüler Derneği VATANDAŞ Gazetesi’ne bir de teşekkür plaketi hediye etti.

Share
170 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?