logo

DEVA Partisi Vezirköprü’de..

DEVA Partisi Vezirköprü’de..

Vezirköprü İlçe kongresini geçtiğimiz hafta yapan ve İlçe Başkanı İbrahim Hakkı Ok ile yola devam kararı alan DEVA Partisi, Samsun İl Başkanı Kebire Birer ile birlikte Vezirköprü’de ziyaretlerde bulundu.

Partilerinin Samsun’un birçok ilçesinde örgütlenmesini tamamladığını belirten İl Başkanı Kebire Birer:

Ülkenin içinde bulunduğu dönemde yaşanan sıkıntılar herkesin malumu. Ancak vatandaşlarımızda bir bıkkınlık, bir çaresizlik ve kabulleniş olduğunu görüyoruz. Oysa Türkiye büyük ve dinamikler fazla olan bir ülke. Ülkemizde yaşanan aksaklıkların, çekilen sıkıntıların bir çözümü mutlaka olmalı. Biz DEVA Partisi olarak bu çözümleri halkımıza anlatmak ve dertlerine çözüm olmak üzere yola çıktık.
Bu yolda her vatandaşımızdan umutlu olmalarını ve çare aramayı bırakmamalarını istiyoruz. Vezirköprü’de yaşanan hastane ve yol gibi önemli sorunların çözümleri neden olmuyor. Esnafımız, emeklimiz neden geçinemiyor? Dedi.

Deva Partisi İlçe Başkanı İbrahim Ok: İl Başkanımız ve il yönetimimiz sık sık ilçemize gelerek sorunlarımızı yerinde ve zamanında göreceklerini söylüyorlar. Biz de ilçemizin tüm sıkıntıları için çare üretmeye devam edeceğiz. Dedi.

Share
47 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?