logo

Eğitim Bir-Sen Kaymakam Kurnaz’a Eğitim Raporu verdi

Eğitim Bir-Sen Kaymakam Kurnaz’a Eğitim Raporu verdi

Eğitim Bir Sen Vezirköprü İlçe Başkanı Hasan Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri Vezirköprü ilçe Kaymakamı Kudret Kurnaz’ı ziyaret ederek 2018 Eğitime Bakış İzleme ve Değerlendirme Raporunu sundu.
Rapor sunumunda konuşan İlçe Başkanı Hasan Dursun:Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2023 Eğitim Vizyonu’nu hazırlarken, Eğitim-Bir-Sen’in daha önce hazırladığı raporlardan, yaptığı değerlendirmelerden istifade ettiklerini ifade ederek, “Eğer veriye dayalı yönetim, veriye dayalı değerlendirme, veriye dayalı izleme gibi konular üzerinde daha fazla durma imkânımız olursa birkaç sene içerisinde Türkiye’nin okul bazlı, ilçe bazlı, il bazlı bütün verilerinin çok daha evrensel kodlara dayalı olarak ortaya konulabileceğini de gösterecektir. Bu da umut verici bir gelişme diye düşünüyorum” dedi.
Eğitim-Bir-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin hazırladığı Eğitime Bakış 2018: İzleme ve Değerlendirme Raporu’nun açıklandığı toplantıda bir konuşma yapan Bakan Ziya Selçuk, Eğitim-Bir-Sen’in Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan’ı rahmetle anarak, bu tür kuruluşların Türkiye için büyük bir kazanım olduğunu vurguladı. Dedi.
Eğitim Bir Sen’in hazırladığı 2018 Eğitime Bakış İzleme ve Değerlendirme raporu Kaymakam Kurnaz’a Eğitim Bir Sen Samsun 1 nolu İl Başkanı Hamdi Yıldız ve İlçe Başkanı Hasan Dursun tarafından sunuldu. Ayrıca Sendika kurucusu Mehmet Akif İnan’ın eserini hediye ettiler.

Share
977 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?