logo

Elbeyi Mahallesi’nde Şartlı Bağışlanan Arsaya Ellbeyi Mahallesi Kültür Evi Yapılacak

Elbeyi Mahallesi’nde Şartlı Bağışlanan Arsaya Ellbeyi Mahallesi Kültür Evi Yapılacak

İlçemizin Elbeyi Mahallesi kütüğüne kayıtlı olup Almanya’da İkamet eden Hayırsever İş Adamı Mehmet Yücel tarafından Vezirköprü Belediyesi’ne Şartlı olarak bağışlanan 560 m2 arsaya Vezirköprü Belediyesi ve Mehmet Yücel in İşbirliğiyle Kültür Evi yapılacak.

Vezirköprü Belediyesi’nin Şubat ayı Meclisinde üçüncü gündem maddesinde görüşülen, mülkiyeti daha önce Mehmet Yücel’in kendisine ait olan Elbeyi mahallesindeki 560 m2 arsa Vezirköprü Belediyesi’ne tahsis edildi.

Vezirköprü Belediyesi’ne Ocak ayında verdiği dilekçe ile kendisine ait olan 560 m2 arsayı Kültür Evi yapılması şartıyla bağışlayan hayırsever işadamı Mehmet Yücel, geçtiğimiz hafta Salı günü Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis’le görüşerek tapusunu teslim etti.
Konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından bilgi veren Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “Elbeyi Mahallemizde yapacağımız Kültür evi yeri için 560 m2 arsa bağışında bulunan işadamı Mehmet Yücel’e teşekkür ediyorum. Allah niyetlerini kabul etsin.” İfadelerine yer verdi.

Share
25 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?