logo

Gençlik Hızlı Başladı 2000 Kişilik Şerbet Dağıtıldı

Gençlik Hızlı Başladı 2000 Kişilik  Şerbet Dağıtıldı

Bir süre önce ilçemiz Kent Konseyi altında ilçemiz gençlerinden kurulan Vezirköprü Gençlik Meclisi, çalışmalarına hızla başladı.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Vezirköprü Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan yaklaşık 2000 kişilik şerbeti Köprülü Mehmet Paşa Camii önünde vatandaşlara dağıtan Vezirköprü Gençlik Meclisi üyeleri “Vezirköprü’ye hizmette bizde varız” dediler.
Vezirköprü Gençlik Meclisi Kurucu Başkanı Hüseyin Can Canbolat, “Vezirköprü Gençlik Meclisi olarak amacımız, kurulduğumuz ilk günden itibaren Vezirköprü için çalışmaktı.” Dedi.
Vezirköprü Gençlik Meclisi olarak gücümüzün yettiğince doğduğumuz ve büyüdüğümüz bu ilçeye katkı sağlamayı hedefledik diyerek sözlerini sürdüren Canbolat; “Vezirköprü Belediyemizin katkılarıyla hazırlanan yaklaşık 2000 kişilik şerbetleri bugün Köprülü Mehmet Paşa Camii önünde vatandaşlarımıza ikram ettik.

Ayrıca bu hafta Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176.yılı dolayısıyla da Vezirköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polislere de şerbetlerimizden ikram ettik.” İfadelerini kullandı.
Canbolat, “Üye arkadaşlarımız adına organizasyonumuza katkı sağlayan Vezirköprü Belediyesine teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Share
43 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?