logo

Gençlikspor Maske Üretimini Sürdürüyor

Gençlikspor Maske Üretimini  Sürdürüyor

Vezirköprü Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü’nde maske üretimine aralıksız devam ediliyor.
Maske üretiminin yapıldığı alanı ziyarette bulunan Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt ve yönetimi, Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kaya, üretimi gerçekleşen siperli maske yapımını yerinde incelediler.
Ziyarette kendilerine üretimleri ile bilgi veren Vezirköprü Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Mehmet Uyar, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek kendilerine teşekkür etti.
Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt burada yaptığı açıklamada; “Başta Mehmet Uyar’a ve gönüllü üretim yapan Personele, antrenörlere teşekkür ediyorum. Bu süreçte yaptığınız bu hizmet oldukça güzel ve manidardır. Gerçekten mutlu oldum ve gurur duydum. Biz bize yeteriz Vezirköprüm. Yeter ki isteyelim. Birlikte neler yapılacağını göstermiş oldunuz. İnşallah İlçe olarak ihtiyacımız olan bu siperli maskelerin gerekli hassasiyetle üretilip en kısa sürede gerekli kurum ve kuruluşlara teslim edileceğine inanıyorum.” dedi.

Kurt; “Maske ihtiyacı olan ilçemizin gerek Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü gerekse de Halk Eğitim Müdürlüğümüzce üretimine başlanan Siper ve Solunum maskelerinin üretimi ile büyük ölçüde çözülecektir. Ayrıca 20-65 yaş arası vatandaşlarımız Eczanelere giderek TC. Kimlik numarası ile ücretsiz olarak 5 adet maske alabilecekler. 10 günde bir giderek maskelerini ücretsiz temin edebilirler.” Şeklinde konuştu.
Ziyaret esnasında AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt da bir maske üreterek katkıda bulundu. Vezirköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Kaya’da bu güzel çalışmayı yerinde görmekten mutlu olduğunu söyleyerek, tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Share
76 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?