logo

“Güzel Çiftlik” Hizmete Açıldı

“Güzel Çiftlik” Hizmete Açıldı

İlçemizin Meşeli Mahallesi’nden Kemal Çelebi tarafından kurulan “Güzel Çiftlik” adlı işyeri Cuma günü itibariyle hizmete açıldı.

Cumhuriyet Mahallesi Gazi Caddesi Özkurt Apartmanı altında kurulan işyerinin açılışına, Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan, Vezirköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüseyin Kaya ve davetliler katıldı.

Açılış öncesinde yapılan dua sonrası işyerinin açılış kurdelesini Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Şakir Demirkan, Vezirköprü Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Kaya birlikte kesti.

Açılış sonrasında Güzel Çiftlik işyeri sahibi Kemal Çelebi gazetemize yaptığı konuşmada, “İşyerimin açılışına katılarak şahsımı onurlandıran başta Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Sadık Edis ve AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt olmak üzere katılan tüm herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Share
44 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?
#

“Güzel Çiftlik” Hizmete Açıldı” için 1 yorum

  1. Ali Eser : diyor ki:

    Hayırlı,uğurlu olsun.Bol kazançlar.Ama sürdürülebilir bir kalite isterim.