logo

Havza’ya İkinci Şehit Ateşi Düştü

Havza’ya İkinci Şehit  Ateşi Düştü

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin kentine başlatılan Zeytin Dalı Harekatında kaybettiğmiz Havza’lı şehit sayısı ikiye yükseldi.

AFRİN’de teröristlerle çatışma halindeyken ağır yaralanan ve hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Astsubay Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin şehit düştü.

Acı haberi Bursa’nın Merkez Osmangazi ilçesinde yaşayan ailesine protokol tarafından verilmesinin ardından Şehidin evine Türk bayrakları asıldı.

26 yaşındaki şehidin evli ve 6 aylık bir bir kız çocuğu babası olduğu öğrenilirken Bursa’da Merkez Osmangazi ilçesi Yunuseli Mahallesi’nde yaşayan annesi Reyhan ve babası Mustafa Şahin’e şehit haberi doktor kontrolünde verildi. Şehidin anne ve babası Reyhan ve Mustafa Şahin Türk bayrakları ile donatılan evlerinde taziyeleri kabul etti.

Şehidin Havza’da bulunan amcasına Recep Şahin’e ise Havza kaymakamı Metin Yılmaz ve Belediye başkanı Murat İkiz ve Havza ilçe Protokolü tarafından acı haber verildi.

Şehidin naaşı Bursa Merkez Osmangazi ilçesinde yaşayan ailesinin yanından Havza Demiryurt mahallesinde yaşayan amcasının evine getirildi. Şehit Kıdemli Çavuş Göksu Şafak Şahin Öğlen namazına müteakip Kevser camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Share
784 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?