logo

Huzurevi İnşaatında Çekiç Sesi Gelmeye Başladı!..

Huzurevi İnşaatında Çekiç Sesi Gelmeye Başladı!..

Vezirköprü Huzurevi inşaatı geçtiğimiz hafta yeniden başladı. 100 yataklı olacak Huzurevi inşaatı için Vezirköprülü hayırseverlerin ilgi göstermesi bekleniyor.

Vezirköprü’de uzun zamandır beklenen ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Vezirköprü Belediyesi ile Vezirköprü Kaymakamlığı arasında yapılan protokolle inşaatını Vezirköprü’nün tamamlayacağı, tefrişatının ve çalıştırmasının ise Bakanlık tarafından yapılacağı belirlenen HUZUREVİ için inşaat çalışması başladı.
Yapılacak olan inşaatın projelerinin tamamlanması ve Vezirköprü Huzurevi Derneği’nin kurulması işlemlerinden sonra bazı hayırsever kişilerin kendiliklerinden yaptıkları bağışlarla başlayan inşaatta ilk bölümün ikinci katına yaklaşıldı.

3 bölüm olarak yapılması planlanan Huzurevi inşaatı 100 yatak kapasiteli olacak.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Vezirköprü Belediye Başkanı İ.Sadık Edis ve Huzurevi Dernek Başkanı Samet Koç, “bu inşaat bir şekilde tamamlanacak. Ama mutlaka tamamlanacak. Biz Vezirköprü’ye inanıyoruz. Amacımız 2021 sonunda İlçemizde Huzurevi’ni çalışır hale getirmiş olmak. Hayırsever vatandaşlarımız Huzurevi Derneği’nin hesabına bağışlarını yapabilirler.” Dediler.

Share
57 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?