logo

İlçe girişindeki Hastane kavşağına yapılan ışıkların ilk gününde KAZA oldu!

İlçe girişindeki Hastane kavşağına yapılan ışıkların  ilk gününde KAZA oldu!

Vezirköprü girişine yapılan trafik ışıklarının çalışmaya başladığı ilk gün bir kaza gerçekleşti. Daha önce vatandaşların konuyla ilgili uyarıları yukarıdan hız kesici daha fazla tabela konması ve ilçe geçişinde EDS uygulaması olmuştu.

Vezirköprü girişindeki Hastane Kavşağında trafik ışıklarının çalışmaya başladığı ilk akşam kaza meydana geldi.

Havza-Vezirköprü Karayolu Yeni Hastane kavşağında meydana gelen kazada 2 kişi hafif şekilde yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Çarşamba günü akşam Saat: 21.30 sularında meydana gelen kazada H.Ü. idaresindeki 55 PL 714 plakalı hafif ticari araç, Samsun Caddesi yeni hastane mevkiindeki kavşakta aynı istikametteki kırmızı ışıkta bekleyen M.T. idaresindeki 55 PS 743 plakalı araca arkadan çarptı.

Kazada her iki araçta da hasar meydana gelirken 55 PS 743 plakalı aracın içerisinde bulunan sürücü M.T. ve yanında bulunan E.S. hafif şekilde yaralandı.

Yaralılar kontrol amaçlı Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar. Kazadan sonra vatandaşlar daha önce de haber yaptığınız şekilde bu trafik ışıklarından önce özellikle Havza istikametinden gelişte sürücülerin yokuşta durabilmeleri içindaha fazla tabela ile uyarıların artırılmasını, bununla birlikte Vezikröprü geçişinde EDS uygulaması yapılamsını istediklerini belirttiler.

Share
21 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?