logo

MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay’dan Açıklama

MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay’dan  Açıklama

KAMUOYUNA
Bilindiği üzere Antalya’da iki gün süren Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısı düzenlendi.
Bu toplantı camiamız için olduğu kadar bilhassa Cumhur ittifakı için de ehemmiyetlidir. Liderimiz, Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli, “Milletimizin umudu Cumhur İttifakı’dır. Türkiye’nin geleceğini inşa edecek mimar da Cumhur İttifakı’dır. Cumhur İttifakı’nın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile aynı şekilde 31 Mart 2019 mahalli idareler seçimlerinden güçlü bir şekilde çıkmasını arzu ediyoruz.” Diyerek Cumhur İttifakı yol haritasını bir kez daha vurgulamıştır.
Tekrar altını çizmek gerekmektedir ki Cumhur İttifakı Devletimizin ve Milletimizin beka meselesidir. Bu beka 15 temmuz ihanetine karşı dimdik duran yiğit Türk Milletinin ve bu kutlu toprakların bekasıdır. Biz İlçe Teşkilatı olarak davamıza nasıl inanıyorsak, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin rehberliğinde, Cumhur İttifakı misyonuna da o denli inanıyor ve görev kabul ediyoruz.
Cumhur İttifakı görüşmeleri sonucunda Partimizce aday gösterilmeyeceği kararı alınmış, Adalet ve Kalkınma Partisi adayı, mevcut Belediye Başkanı sayın İbrahim Sadık EDİS beyin desteklenmesi kararı alınmıştır. Şimdiden Sayın Sadık EDİS’i tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. İlçe Teşkilatımız olarak seçim sürecinde tüm gayretimizle Cumhur İttifakı misyonu gereği ve bu misyona yaraşır şekilde sayın EDİS’in yanında olduğumuzu belirtmek isterim.
Bilinmelidir ki Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakının asli paydaşıdır. Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Teşkilatımızın, yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Teşkilatı ile birlikte gayret sarf edeceğinden ve Cumhur İttifakının ilçemizde de ipi göğüsleyeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Liderimiz, bilge devlet adamı sayın Devlet Bahçeli’nin dediği gibi; şahsi menfaatler geçicidir. Cumhur İttifakı Beka meselesidir.
Afrin’de şahlanan yiğit bozkurtlarımız, Cumhur İttifakının neticesidir.
Bunu anlayamayanlar, Yiğit Türk Askerinin ‘Nereye’ sorusuna verdiği, ‘Kızılelma’ya’ cevabını anlayamayanlar, hüsrana uğrayacaklardır.
Bu davaya imanıyla, ruhuyla bağlı olan, dava adamının sözüyle noktalayayım.
“Kalede sur, surda taş oluruz da gedik açtırmayız.”
Saygılarımla.

Milliyetçi Hareket Partisi 

Vezirköprü İlçe Başkanı
Dursun Gülünay

Share
1015 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

BENZER HABERLER

Anı İnceleme Araştırma
Üç Çocuklu bir Baba kudurarak öldü

Üç Çocuklu bir Baba kudurarak öldü

Anı İnceleme Araştırma
SEÇİM SUYU ISINDI!..

SEÇİM SUYU ISINDI!..

Anı İnceleme Araştırma
Pancar ekimi yüzde 25 arttı

Pancar ekimi yüzde 25 arttı

Anı İnceleme Araştırma
PANCARIN HAKKI VERİLMİYOR

PANCARIN HAKKI VERİLMİYOR