logo

Oymaağaç’a Boğulma Acısı

Oymaağaç’a Boğulma  Acısı

Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu’na Ramazan Bayramı’nın 3. Günü giden Oymaağaçlı Çobanoğlu ailesinin eviIMG_2200ne ateş düştü.
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan iskeleden serinlemek için suya giren 17 yaşındaki Emrullah Çobanoğlu bir daha sudan çıkmadı.
Edinilen bilgiye göre; arkadaşlarıyla birlikte suya atlayan Emrullah Çobanoğlu, diğer arkadaşları Hüseyin A., Mustafa Ö., Burak G., Erkan G. ile suya girdi. Ancak diğer arkadaşları kadar şanslı olmayan Emrullah iddialara göre bir kayığın altında kalarak sudan çıkamadı.
İddialara göre; önce suya atlayan 2 arkadaş sudan çıkamayınca, onlara yardımcı olmak için 3 arkadaş daha suya atladı. Ancak, birbirlerine yardımcı olamayan gençlerden Emrullah Çobanoğlu hayatını kaybederken, Hüseyin Akgün ise yoğun bakıma kaldırıldı.
Suya giren vatandaşların yaklaşık 1 saat süren çabaları sonunda sudan çıkarılan Emrullah Çobanoğlu ilk müdahalesinin ardından Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Vezirköprü Devlet Hastanesi’nin önü olayı duyanlarla dolup taştı.
Ancak burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayan genç Emrullah hayatını kaybetti. Emrullah Çobanoğlu’nun babasının trafik kazasında hayatını kaybettiği, 2’si erkek 4 kardeşten biri olduğu öğrenildi.

Share
886 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?