logo

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu; “Sinop Ziyaretlerini Erteleyin!”

Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu; “Sinop Ziyaretlerini Erteleyin!”

Bir dönem ilçemizde de Kaymakam olarak bulunan Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu tarafından artan vakalar nedeniyle kırmızı kategoride bulunan Sinop için “Sinop ziyaretlerinizi erteleyin açıklaması yapıldı.
Boyabat Sesi gazetesinin haberine göre Sinop’ta Sinop Kadın Emeğini Kalkındırma Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinin açılışına katılarak kurdele kesimi yaptı.
Açılışın ardından açıklamalarda bulunan Karaömeroğlu, “Sinop’un en yüksek riskli iller arasında yer almasıyla ilgili olarak, “Virüsle mücadele de kırmızı kategorideyiz. Onun için bu mücadeleyi ancak tedbirle yenebiliriz.
Benim özellikle ilimiz dışında büyük şehirlerde olan Sinoplu hemşerilerimizden ricam ayın sonuna kadar 1 ay boyunca Sinop’a ziyaretlerini ertelerse bizim için büyük bir katkı olur. Bu konuda onlardan destek bekliyoruz.
İlimizde yaşayan hemşerilerimizin de il dışına çıkışlarını zorunlu olmadıkça, bir ay boyunca ertelerse virüsle mücadelede büyük katkıları olur. Bu işi ancak tedbirle kazanabiliriz” diye konuştu.

Share
35 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?