logo

Şükrü Kalfa Vezirköprü’nün yol derdini dile getirdi: Samsun’un bu tarafına neden hizmet yok!

Şükrü Kalfa Vezirköprü’nün  yol derdini dile getirdi: Samsun’un  bu tarafına  neden  hizmet yok!

Ağalık yarışından sonra mikrofonu alan Şükrü Özdemir, “Göğembeli’ne kadar başka Samsun, bu tarafında başka Samsun var” diyerek Vezirköprü’nün Samsun’dan yeterince faydalanamdığını söyledi ve özellikle YOL sorununu dile getirdi.

Ağalık ihalesi sonrasında İş Adamı Şükrü Özdemir (Şükrü Kalfa) yaptığı konuşma ile ilçenin sorunlarını dile getirdi. Özdemir; “Bu kadar sevgi saygısı yüksek, seyiri bol, televizyona sığmayan bir seyirci başka bir yerde yok. Zamanında burada ilk adımı atarak iyi bir isabet yapmışız.” dedi.
Vezirköprü’nün birçok şeye ihtiyacı olduğunu dile getiren Özdemir, “Her şeye ihtiyacımız var ama bir siyasetçimiz yok. Devletimizden yardımlar sıfır. Bütün toplantılarda söylüyorum; Samsun’un, Vezirköprü’deki Güvenbeli’nden bu taraf ve diğer taraf olarak ikiye bölünmesi gerekiyor. Bakın burası ne kadar güzel bir yer. Başka yerlerde çamları dikerek orman yapmaya çalışılıyor. Ama bize Allah burayı vermiş, biz bunu değerlendirelim. Öncelikle ilçe başkanımız, sonra belediye başkanımız, siyasi partilerin değerli yöneticilerine sesleniyorum; ilk önce yol, yol, yol… Memleketimizin yolunun yapılması için kime görev düşüyorsa hepsine saygılarımı sunuyorum. Bizlere yardımcı olsunlar, bir daha bu yoldan geçmeyelim.” diyerek yol sorununu dile getirdi.

Share
160 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?