logo

Track Milli Takımı Vezirköprü’de..

Track Milli Takımı Vezirköprü’de..

Erzurum’dan Samsun’a gelen milli takım pazar günüVezirköprü’ye hayran kaldı.

Samsun’da kamp yapan Shaort Track Milli Takımı Pazar günü Vezirköprü’yü gezdi.

Edinilen bilgiye göre; 2-21 Ağustos tarihleri arasında Samsun İlkadım Buz Sporları Salonu’nda kamp yapacak olan Short Track Milli Takımının 15 sporcusu hafta sonu için ünü her geçen gün artan Şahinkaya Kanyonu’nu ziyaret etmek istedi.

Short Track Milli Takım Baş Antrenörü Artur Sultangaliyev, 2 yardımcı antrenör, 1 fizyoterapist, 1 diyetisyenin de eşlik etiği geziye katılanların oldukça memnun ayrıldıkları öğrenildi.

Kamp müdürlüğünü Türkiye Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Short Track Branş Sorumlusu Arif Karadağ’ın üstlendiği kampa, Karadeniz Bölge Sorumlusu Davut Numanoğlu ve Samsun İl Temsilcisi Kemalettin Ak’ta gezide Vezirköprü’ye gelenler arasındaydı.
Edinilen bilgiye göre; Vezirköprü’de eski profesyonel futbolcu Yıldız Altınel ile irtibata geçen Davut Numanoğlu gezi programını yapmasını istedi. Yıldız Altınel:

İlçemizi ziyarete gelecek olan 15 milli sporcu ve hocalarını en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yaptık. Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Abdulkadir Fişekci misafirlerimizin öğlen yemeğini ayarlayarak katkıda bulundu. Önemli olan buradan misafirlerimizin yüzleri gülerek ayrılmalarıydı. İstediğimizi de başardık. Dedi.

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Fişekci: İlçemize ziyarete gelen herkese elimizden geleni yapmaya hazırız. Burada da sporcularımız hem de milli sporcularımız için küçük bir katkımız olduysa ne mutlu. Vezirköprü’nün isminin her yerde en iyi şekilde duyulması en büyük dileğimizdir. Dedi.

Şahinkaya Kanyonu’nda güzel bir gün geçiren Short Track Milli Takımı ise Vezirköprü’de unutamayacakları bir gün geçirerek ilçemizden ayrıldılar.

Share
10 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?