logo

Trafik Kazaları Can Aldı

Trafik Kazaları Can Aldı

Bir hafta içinde Vezirköprülülerin karıştığı kazalarda 2 kişi hayatını kaybederken 7 kişi yaralandı.

Geçtiğimiz hafta öğrenci servisi ile traktörün çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı.

Havza’da meydana gelen kazalarda ise Oymaağaç Mahallesi Muhtarı ve yanındaki bir kişi yaralanırken; Boğa Mahallesinden Samsun’a giden ailenin kazasında ise 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.

Okul Servisiyle Traktör Çarpıştı: 5 Yaralı
İlçemizin Kunduz yolu Habibfakı-Mezra mevkii arasında akşam saatlerinde traktörle okul servisinin çarpışması sonucu kaza meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre meydana gelen kazada Zülfiye Ceyhan (64), Nizamettin Bozkurt (56), Elif Ceyhan(23), Sevginur Demircan(15) ve Muhittin Ceyhan (61) yaralandı.
Yaralılardan Nizamettin Bozkurt’un Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildiği ve kazayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.
Havza’da meydana gelen kazada ise, Oymaağaç Mahallesi muhtarı Vehbi Yüksel Samsun’dan Vezirköprü’ye gelirken Ereli Kavşağın’da Bilal Babaoğlu idaresindeki araçla çarpıştı. Kazada sürücüler hafif yaralandı.
Boğa Mahallesi’ne acı düştü
İlçemizin Boğa Mahallesi’ndenSamsun’a gitmekte olan Salim Demir yönetimindeki 55 AZT 49 plakalı araç ile Kurtça Kaya’nın kullandığı 60 AV 717 plakalı araç çarpıştı.
Kazada ağır yaralanan ve Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan anne Fatma Kaya’nın ve 13 yaşındaki oğlu Özcan Kaya müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Anne Kaya’nın cenazesi 24 Mart Pazar günü oğlu Özcan Kaya ise pazartesi günü Boğa Mahallesinde defnedildi.
Sürücü Kurtça Kaya, çocukları Batuhan (6) ve Nisanur Kaya’nın (9) tedavilerinin ise sürdüğü öğrenildi.

Share
292 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?