logo

27 Haziran 2017

Vezirağaç Geleneksel İftar Yemeğini Gerçekleştirdi

Vezirağaç Geleneksel İftar Yemeğini Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz hafta Vezirköprü Orman ürünleri Fabrikası Gelenekselleşen Ramazan ayı İftar yemeği Programını gerçekleştirdi.
Üretim tesislerinin Vezirköprü’de bulunduğu Vezirköprü Orman Ürünleri, fabrika bahçesinde büyük bir iftar yemeği düzenledi. Geçen hafta gerçekleşen iftar yemeğinin ev sahipliğini Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan, Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Turan, Budak Turan ve Meltem Turan ile Üretimden Sorumlu Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Kenan Özer yaptı.
”VEZİRKÖPRÜ VATANIMIZ OLDU”
Geleneksel hale gelen iftar yemeğinden önce konuşma yapan Turanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Turan ”Sayın Belediye Başkanım ve sevgili Vezirköprülü hemşerilerim hepiniz hoş geldiniz. Ben artık Vezirköprülülere hemşerim diye bakıyorum; çünkü bizim Vezirköprü’ye gelişimizin 20’nci yılı. Burası artık bizim vatanımız oldu. Sizlerle geçen 20 yılda sizleri sevdik. Sizler de bizlere alıştınız. Hep birlikte bu tesisi ileriye götürdük ve büyük bir işletme haline getirdik. Bu akşam burada hep beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Hepinize afiyet olsun” dedi.
Turanlar Grup’un iftar yemeğine Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, eski Belediye Başkanı ve Milletvekili Suat Binici, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve Hayati Tekin, Vezirköprü İlçe Garnizon Komutanı M. Selçuk Yılmaz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Fişekçi, eski miletvekili Orhan Uluçay, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Share
1044 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?