logo

Vezirköprü Belediyespor, Voleybolda Aydoğdu şampiyon… Kurumlararası Turnuvalarda Ödüller Sahiplerini Buldu

Vezirköprü Belediyespor, Voleybolda Aydoğdu şampiyon… Kurumlararası Turnuvalarda  Ödüller Sahiplerini Buldu

Vezirköprü Kaymakamlığı, Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Vezirköprü İlçe temsilciliği işbirliğinin ortaklaşa düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Vezirköprü ilçe Stadında oynanan Futbol turnuvasında şampiyon olan isim Vezirköprü Belediye Spor oldu.

Birinci ve ikinci olan takımların karşılaştığı maçın ilk yarısı Vezirköprü Belediyespor ekibinin Turkcell Spor karşısında bulduğu penaltı sonucunda 1-0’lık skorla tamamlandı.
Maçın ikinci yarısında Vezirköprü Belediyespor rakibi Turkcell Spor’un topun auta çıktığı itirazında bulunmaları sırasında topu bırakınca Vezirköprü Belediyespor takımı durumu 2-0’a getirdi. Rakip takım gole itiraz etse de sonuç değişmedi.
Gol sonrası ortam bir anda gerildi ve Turkcell Spor oyuncusu kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Kırmızı kartın ardından ise hakem soyunma odasına gitti. Yarıda kalan maçta Turkcell Spor ise sahadan çekildiğini açıklayarak turnuvaya üçüncü olarak veda etti.
Bu sonuçla birlikte komite kararı ile Vezirköprü Belediye Spor 1., Kaybedenler Spor 2., Bemsa Spor ise 3.oldu.
Turnuvanın ardından ödüller de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 9 golle gol kralı olan Vezirköprü Belediye Spor’dan Emre’ye ödülünü Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Kurt verdi.
Ardından turnuvada 3.’lük elde eden Bemsa Spor’a ödülünü İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç ile İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Ümit Çetinkaya birlikte takdim etti.
2.’lik ödülünü kazanan Kaybedenler Spor’a ise ödülünü Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis takdim ederken turnuvada şampiyon olan Vezirköprü Belediye Spor ‘un ödülünü ise Kaymakam Halid Yıldız verdi.
Ödül töreni sonrası hatıra fotoğrafı çekilerek düzenlenen futbol turnuvasının sonuna gelinmiş oldu.

Share
5 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?