logo

Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığından Kayıp Bebek Ecrin İçin Açıklama Geldi

Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığından Kayıp Bebek Ecrin İçin Açıklama Geldi

Pazartesi gününden bu yana evinin önünde oyun oynarken bir anda kayıp olan Ecrin Kurnaz için Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yazılı bir basın açıklaması yapıldı.

Konu ile ilgili olarak yapılan basın açıklamasında; “İlçemiz Alancık Mahallesi’nde ailesiyle birlikte ikamet etmekte olan Ecrin Kurnaz isimli 2017 doğumlu kız çocuğunun 07/05/2019 tarihinde babaannesinin gözetimi altında bahçede oynarken, babaannesinin evin içerisine girmesi sonrasında bahçede oynayan çocuğun kaybolduğunun ihbar edilmesi üzerine Cumhuriyet Başsavcılığımızca aynı gün derhal soruşturma işlemlerine başlanılmıştır.

Yürütülen soruşturma işlemleri sırasında bilgi sahibi olduğu değerlendirilen şahısların ifadelerine başvurulmuş olup Ecrin Kurnaz’ın bulunabileceği tüm adreslerde İlçe Jandarma Komutanlığı, AFAD, UMKE ve Sahil Güvenlik Ekiplerince karadan ve havadan arama çalışmalarına başlanılmış, bulunma ihtimali olan kapalı mekânlarda arama tedbiri uygulanmıştır.

Gerçekleştirilen adli ve idari faaliyetler neticesinde Ecrin Kurnaz’a halen ulaşılamamış olup Ecrin Kurnaz’ın bulunmasına ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma yahut bir başka suçun mağduru olduğunun tespiti halinde şüphelilerin yakalanmasına ilişkin soruşturma işlemleri titizlikle yürütüldüğü hususları kamuoyuna saygıyla duyurulur. Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı” ifadelerine yer verildi.

Share
201 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?