logo

Vezirköprü Eğitim Bir-Sen’den Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne Su Desteği

Vezirköprü Eğitim Bir-Sen’den Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne Su Desteği

Eğitim Bir-Sen Vezirköprü İlçe Temsilciliği tarafından Vezirköprü Devlet Hastanesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarına ve Covid-19 hastalarına içme suyu yardımında bulunuldu.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Eğitim Bir-Sen Vezirköprü İlçe Temsilcisi Hasan Dursun; “Vezirköprü Eğitim Bir Sen olarak yeni hastanemizi gezdik ve hastanemiz başhekimi Sayın Osman Karakuş’a geçmiş olsun dileklerimizi sunduk. Yeni hastanemizin de hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, emeği geçenlere ve özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına her zaman destek olduğumuzu belirttik.
Vezirköprü Eğitim Bir Sen ilçe teşkilatı olarak Pandemi sürecinde daha önce maske desteğinde ve yardımında bulunduğumuz devlet hastanemizde bu kez Covid-19 hastalarına paket su ikramının ilk bölümünü olan 55 koli suyu teslim ettik.
Kollarımızı iş yapmak için, üye yapmak için, çözüm ve kazanım üretmek için sıvıyorduk; bugün de sağlık çalışanlarına ve hastalarımıza destek vermek, derman ve şifalarına katkıda bulunmak için sıvıyoruz. Boş laf ve sorun çıkaranlarda değil çözüm üretenlerden olduk olmaya devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de fedakâr sağlık çalışanlarımızın ve hastalarımızın her zaman yanında olacağız ve desteklere devam edeceğiz.
Eğitim-Bir-Sen kara gün dostu olduğunu bundan önce olduğu gibi bu durumda da göstermiştir. Sendikacılığa değer katan, sosyal sorumluluk konusunda en önde olan, yardımlaşmada örnek olan bir sendikadır. Ülkemiz başta nerde mağdur, mazlum varsa yardıma koşmaktan geri durmadık, durmayacağız.” İfadelerine yer verdi.

Share
46 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?