logo

Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Desteğe İhtiyacımız Var”

Vezirköprü Gençlik Esnaf Sanayispor Kulüp Başkanı Ömer Usta; “Desteğe İhtiyacımız Var”

2021-2022 Sezonunda Samsun Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor külüp başkanı Ömer Usta, sezon öncesinde çeşitli açıklamalarda bulundu.
Usta, “Desteğe ihtiyacımız var.” dedi.

Usta yaptığı açıklamada; “Kulüp olarak faaliyet gösterdiğimiz futbol, güreş, boks, voleybol, hentbol, karate, tekvando, tenis, okçuluk, yüzme ve bunun gibi spor branşlarında etkin olan kulübümüzün halen devam eden futbol, boks, güreş, tenis ve voleybol branşlarında antrenmanlar devam ederken diğer branşlarda pandemi sürecinin sonrasında açılması bekleniyor.” Dedi.
Belirli bir bütçe ile sezona hazırlık yapıyoruz diyerek sözlerini sürdüren Vezirköprü Gençlik ve Esnaf Sanayispor külüp başkanı Ömer Usta, “Kulübümüzün yönetim kurulundan oluşan olan belirli bir bütçesi var ama bu bütçenin ancak yol, yemek, su ve antreman formaları ile bazı ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.
Sizlerin de bildiği üzere bu yıl ilçemizi Samsun Süper Amatör Liginde temsil edecek olan tek futbol takımımızın daha büyük desteklere ihtiyacı var.” İfadelerini kullandı.
Başkan Usta; “Vezirköprü’müzü en iyi şekilde temsil ederek çok daha iyi yerlere taşımak istiyoruz. Bunun için Vezirköprü’lüler Dernekleri, Platformları, İşadamları ve Vezirköprü’ye gönül veren tüm hemşerilerimizin yardımını bekliyoruz. Her şey Vezirköprü için. Geleceğimizin teminatı gençlerimize daha iyi yarınlar bırakmak istiyoruz.” Dedi.

Akşener’in ziyaretine de değindi
Bir süre önce ilçemizi de ziyaret eden Meral Akşener’e hediye edilen forma konusuna da değinen Usta; “Geçenlerde ilçemizi ziyaret eden iyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in ziyaretleri sırasında takımımız adına verilen formamızdan dolayı oluşan bir tepkiye açıklama getirme ihtiyacı hissediyoruz.
Kulübümüz derneğine gelen davet üzerine icabet ederek formamızı takdim ettim. Bir ilçede faaliyet gösteren derneğin bunu yapması kadar doğal ne olabilir ki. İlçemize gelen kim olursa olsun elimizden geldiğince en iyi şekilde ağırlamak gereği inancı ile hareket eden bir yapıya sahibiz. Bunu tüm kamuoyunun bilmesini istiyoruz. “ şeklinde konuştu.
Süper Amatör
15 Ekim’de
Samsun Süper Amatör Ligi’nin 15 Ekim tarihinde başlanmasının planlandığını da belirten Başkan Usta; “ Bununla beraber sizlere şu bilgiyi de vermek istiyorum. Bizimle beraber Süper Amatör’de bulunan Samsun temsilcisi Samsun Büyükşehir Belediye Spor’un ilçemizde bir haftalık kamp programı olduğunu öğrendim.
Bizlerde imkanlarımız dahilinde kendilerine yardımcı olarak misafirperverliğimizi göstereceğiz. Gönül ister ki birçok kulübün ilçemize gelerek hazırlıklarını burada yapmasıdır. Bunun İlçemizi tanıtması açısından ne kadar etkili olacağı aşikârdır.” İfadelerine yer verdi.
Usta; “Sonuç olarak yapılacak olan, geldiğimiz süreçte kulüp olarak ilçemizi daha iyi temsil etmek için maddiyatta ihtiyacımız var. Tüm Vezirköprülüyüm diyen ve İlçemize gönül veren hemşerilerimize bağış yapmaları çağrısında bulunuyorum.
Bağış yapacak olanlar için hesap numaralarınızı da paylaşmak istiyorum. Ayrıca sponsor olmak isteyen kişiler, kurum ve kuruluşların gelecek on güne kadar eğer ki bizlere bildirirler ise maçlar başlayana kadar maç formalarında yazılacak olan reklam yazılarının hazır olarak formalarda yazılmış bir şekilde maçlara yetiştirmeyi istiyoruz.
Şunun da altını çizerek belirtmek istiyorum ki yapılacak olan bağışların tüm branşlarda kullanılacağından, bağışlarının karşılığında resmi anlamda tamamının vergiden muaf tutulacağını da hatırlatmak istiyorum. “ dedi.
Sözlerinin sonunda; “Zaman ilçe tanıtımı için birlik ve beraberlik zamanı” diyen Usta; “Birbirimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu bu süreçte, Yine Yeni Yeniden, Bir Olalım, Diri Olalım, Birlik Olalım.” İfadelerine yer verdi.

Share
7 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?