logo

Vezirköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine Veteriner Hekim Yakup Çağlıyan Asaleten Atandı

Vezirköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine  Veteriner Hekim Yakup Çağlıyan Asaleten Atandı

Yaklaşık iki yıldır Vezirköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevini vekâleten sürdüren Yakup Çağlıyan yine aynı görevine bu kez asaleten atandı.

Yaklaşık 23 yıldır vekâleten yürütülen Vezirköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde bu süre içerisinde birçok isim görev almıştı. Yapılan atamayla birlikte 23 yıldır vekâleten sürdürülen Vezirköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine uzun bir aradan sonra veteriner hekim Yakup Çağlıyan asaleten atandı.

Yakup Çağlıyan kimdir?

10.02.1986 yılında Samsun İli Bafra ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bafra’da tamamladı. 2010 yılında Kafkas Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden mezun oldu.

2011 yılında Veteriner Hekim olarak Samsun İli Vezirköprü ilçesinde İlçe Tarım Müdürlüğünde göreve başladı. 2012 yılında kısa dönem olarak Antalya İli Manavgat ilçesinde askerlik görevini tamamladı.

Vezirköprü İlçe Tarım Müdürlüğünde 9 yıl veteriner hekim olarak görev yaptıktan sonra 15.07.2019 – 30.09.2021 tarihinde İlçe Müdür Vekili olarak görev yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Share
8 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?