logo

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 1000 muhtaç ve yoksul aileye yardım yapıldı

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 1000 muhtaç ve yoksul aileye  yardım yapıldı

Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından ilçemizde bulunan 1000 muhtaç ve yoksul aileye çeşitli yardımlar yapıldı.
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Abdülkadir Fişekci; “Ramazan ayı dostluk ve kardeşlik duyguları ile yardımlaşma, paylaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği mübarek bir aydır. Ramazan ayı münasebeti ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkılarıyla odamız sorumluluk bölgesinde olan yardıma muhtaç yaklaşık 1000 aileye üyelerimiz aracılığı ile gıda yardımında bulunduk.” dedi.
Fişekci, Odamız yapmış olduğu yardımları büyük bir titizlikle muhtaç ailelere üyelerimiz ile birlikte ulaştırarak sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket etmeye devam etmiştir. Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl Ramazan ayında yapılan gıda yardımları bu yılda 1000 muhtaç ve yoksul aileye ulaştıklarını söyledi.

2000 Adet Maske Dağıtıldı
Yardım kampanyasıyla birlikte Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’nca COVİD-19 Salgını ilçemizde daha fazla yayılmasını önlemek amacıyla iş yerleri ziyaret edilerek, istihdam sağlayan oda üyelerine gerekli tedbirlerin alınması için tavsiyelerde bulunuldu.
Vezirköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Fişekci; “Odamıza kayıtlı üye işyerlerine salgın hastalığın yayılmasını önlemek amaçlı 2000 adet maske dağıtımı gerçekleşmiştir.” Dedi.

Share
275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?