logo

Yeniden Refah Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Fatih Koç: “2 traktörü var, tarlasını eşekle sürüyor!”

Yeniden Refah Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Fatih Koç: “2 traktörü var, tarlasını eşekle sürüyor!”

Gazetemizi ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Vezirköprü İlçe Başkanı Fatih Koç, geçtiğimiz günlerde Vezirköprü’nün köylerinde ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, bu ziyaretlerde ilginç olaylarla da karşılaştıklarını aktardı.

Koç, Vezirköprü köylerinde Fartih Erbakan ve Yeniden Refah Partisi’ne ilginin yoğun olduğunu kaydetti. Koç:

İlçemizin Sarıdibek Mahallesi’ndeyken bir vatandaşımızın eşekleriyle tarla sürdüğünü gördük. Yanına gittiğimiz İl Başkanımız Salih Şahin vatandaşla sohbet etmeye başladı. Vatandaşımız 2 traktörü olduğunu, ancak mazot parasının fazla olmasından kaynaklı olarak tarlasını eşekleriyle sürmenin daha ekonomik olduğunu, bir günde bitireceğini söyledi.
İl Başkanımız Şahin; “2022 Türkiye’sinde bizi 1970’li yıllara götüren bir fotoğrafla karşı karşıyayız. Son akaryakıt zamlarından dolayı tarlasını traktörüyle süremeyen vatandaşlarımız, hatta traktörleri tarlaları hacizli olan çiftçilerimiz var. 30-40 yıl öncesine dönmüiş bir Türkiye var ortada. Tek çare Milli Görüş ve adil düzendir. Biz gerçek kalkınma gerek adalet, herkesin yüzünün güldüğü bir Türkiye için çalışıyoruz” Dedi.

Share
29 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?