logo

Kızılcahamam’da Sadık Edis Erdoğan’ı Vezirköprü’ye davet etti. “İnşallah geleceğim..”

Kızılcahamam’da Sadık Edis Erdoğan’ı Vezirköprü’ye davet etti. “İnşallah geleceğim..”

Ankara’nın Kızılcahamam’da düzenlenen Belediye Başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katılan Vezirköprü Belediye Başkanı Sadık Edis, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Vezirköprü’ye davet etti.

Ak Parti’nin 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam’a giden Vezirköprü Belediye Başkanı İ.Sadık Edis, burada Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ödül aldı.

Türkiye’de Büyükşehir ilçeleri arasından 1., genel ilçeler arasında da 3. oy oranını yakalayarak Belediye Başkanı seçilen İ.Sadık Edis Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül aldı.

Vezirköprü’de üretilen el ürünlerinin tanıtımı ve geliştirilmesi için ilçemizde üretilen üzerlerinde “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan” bir çakı ve bıçağı hediye etti.

Kızılcahamam’da daha önceden beklendiği gibi Cumhurbaşkanını Vezirköprü’ye davet eden Edis, Erdoğan’ın “inşallah geleceğim” dediğini ifade etti.

Özelliklerde kulislerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Kenevir için merkez Vezirköprü olacak” sözlerinin karşılık bulduğu ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın da kenevirde merkez adresi Vezirköprü olması için çalıştığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Vezirköprü’de kenevir çalışmaları hakkında Edis’e soru sorduğu ve Edis’in, “bu yıl tohum miktarını artırıyoruz” dediği gelen bilgiler arasında.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Vezirköprü Belediye Başkanı Sadık Edis: Sayın Cumhurbaşkanımızın takdimleriyle Rabia plaketimizi aldık. Kendisine Vezirköprü halkı adına İlçemizde üretilen hediyemizi takdim ettik. İlçemiz adına saygılarımızı sunduk. Bu yolculuk, aziz milletimizin bize duyduğu güvenin, samimiyetin ve inancın hikayesidir. Bundan böyle Vezirköprümüze hizmetkar olmanın vaktidir, yeninde yollara düşmenin günüdür. Dedi.

Share
195 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?