logo

23 Mayıs 2017

Ülkü Ocaklarından Ankara’ya Ziyaret

Ülkü Ocaklarından Ankara’ya Ziyaret

Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada; Son dönemde Türkün Başbuğu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e yapılan ahlaksız saldırılara cevaben ziyaretlerimiz Anıtkabir programıyla başladı.
Atamızı, mozolesinin önünde Türkün selamı Bozkurt selamıyla selamlayarak saygı duruşunda bulunduk.
Anıtkabir ziyaretimizden sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezini ziyaret edip, Bilge Lider Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Bey ile sohbet imkanı bulduk.
Gençlerimiz Liderin tavsiyelerinden istifade imkanı buldular.
Akabinde Ülkü Ocakları Genel Merkezimizi ziyaret ederek Teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Zeynel Uğur GÖLGELİ Bey ile sohbet imkanı bulduk.
Gençlerimize Ülkü Ocakları Genel Merkezimiz hakkında bilgiler veren Genel Başkan Yardımcımız Zeynel Uğur GÖLGELİ Bey gençlerimizin sormuş olduğu soruları yanıtladı. Samimi bir ortamda geçen sohbetin ardından Zeynel Başkanımızdan Vezirköprü Ülkü Ocaklarını ziyaret sözü aldık.
Ülkü Ocakları Genel Merkez Yöneticileri ile görüşmelerimizden sonra Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ Beyin kabrini ziyaret edip dualarla, rahmet ve minnetle Başbuğumuzu andık.
Gençlerimizle birlikte Başbuğumuzun manevi huzurunda, ezanlar eşliğinde Ülkücü Yeminimizi bir kez daha yüksek sesle tekrar ederek Başbuğumuzu davamıza sadakatimiz noktasında şahit tuttuk.
Yüksek bir milli ahlak ve şuurla gençler yetiştirmek amacından başka hiçbir gayesi olmayan Ülkü Ocaklarının neferleri olarak Yüce Türk Milletinin gençlerini yetiştirmeye, ufuklarını genişletmeye yönelik etkinliklerimiz devam edecektir. Denildi.

Share
951 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?